Неймовірна звістка! Прямо з США-ми врятовані: сльози щастя, Зеленському вдалося! Українці аплодують!

Spread the love

США невдовзі оголосять про новий пакет військової допомоги для України. У Білому домі заявили, що йдеться про зброю, яка є важливою для успіху України в найближчі тижні. 

Про це сказав координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Він заявив, що США розуміють невідкладність ситуації, тому передають військову допомогу українським солдатам із безпрецедентною швидкістю.

Кірбі сказав, що невдовзі США оголосять про новий пакет військової допомоги, у який увійдуть зброя та боєприпаси, що важливі для України.

Я не буду передбачати українські операції або їхні потреби, нехай вони говорять про це самі. Ви побачите черговий пакет поставок США найближчими днями, і я думаю, що ви побачите в цьому пакеті ті матеріали, зброю і боєприпаси, які, на нашу думку, є життєво важливими для успіху України в найближчі тижні і місяці,
– заявив він.

Коментуючи терміни поставки Україні ЗРК Patriot на тлі масованих атак Росії, Кірбі зазначив, що Міністерство оборони США “має про це набагато краще уявлення”.

Водночас він додав, що мине багато місяців, перш ніж батарея Patriot може бути доставлена в Україну.

“Нагадаю, що ми надаємо Україні повний спектр засобів ППО малої та середньої дальності, і це робимо не тільки ми, а й наші союзники та партнери. Чотири речі потрібні Україні зараз найбільше: артилерія, боєприпаси, бронетехніка і ППО. І якщо ви подивитеся на те, що ми постачали останніми місяцями і постачатимемо далі, ви побачите, що ми приділяємо пріоритетну увагу ППО”, – резюмував Кірбі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *