Дуда влеt!в! Вийшов з себе – прямо на засіданні: потрібно неr@йн0! ЄС ск0лuхнул0, доля України!

Spread the love

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький висловив сподівання, що наступний пакет санкцій ЄС проти Росії буде ухвалений протягом двох місяців, хоча і зазначив, що в Євросоюзі вже спостерігається втома від санкцій.

Про це він сказав в інтерв’ю RMF FM.

На його думку, тема санкцій повернеться на порядок денний найближчими тижнями. Він нагадав, що і президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн також відкрита до цього.

“Я також стурбований тим, що обмеження, які вже існують, дуже часто обходять. На додаток до 11-го пакету санкцій, ми також повинні говорити про посилення існуючих пакетів. Коли я розмовляю з дипломатами в Брюсселі, обхід санкцій – це така собі замінна тема для наступних пакетів” – сказав Моравецький.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

“Польща діє у двох напрямках. З одного боку, ми вказуємо Єврокомісії на дірки, лазівки, якими користується Росія, щоб уникнути санкцій. З іншого боку, ми є серед тих, хто керує наступними пакетами” – додав він.

Моравецький також сподівається, що в новому пакеті санкцій будуть ті пункти, на яких Польща наполягала ще в контексті десятого пакета.

“Дійсно, коли я був у Києві, президент Зеленський, зокрема, був зацікавлений у тому, щоб до санкційного списку потрапили люди, які відіграють величезну роль у поширенні російської пропаганди. Ми отримали понад сотню таких імен, ми передали їх до Європейської комісії. Я сподіваюся, що Комісія поставиться до цього серйозно” – заявив прем’єр Польщі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *