Це бунт! Просто зараз – відбувається немислиме: люди вийшли, конфлікт набирає обертів. Голодування

У неділю, 22 листопада, в Одесі працівники промтоварного ринку “Сьомий кілометр” перекрили дорогу на Овідіополь в рамках акції протесту проти карантинних обмежень вихідного дня.

Про це пише “Страна”.

Через те, що контроль за дотриманням обмежень на ринку ввели жорсткіший, ніж на минулих вихідних, торговцям ринку «7 кілометр» заборонили працювати.

Таке рішення обурило бізнесменів. Люди не витримали і перекрили дорогу біля в’їзду на ринок. Вони намагаються привернути увагу до своєї проблеми. На місці вже почалися перші конфлікти з водіями транспорту, які не можуть проїхати через мітингувальників.

Глава профспілки підприємців «Єдність» Ольга Костенко, виступаючи на акції протесту, зазначила, що люди дорогу не розблокують до тих пір, поки до них не приїдуть і. о. голови Одеської ОДА та мер Одеси і не вислухають їхні вимоги.

«Ми маємо право на працю цілодобово. Ми тут будемо ночувати. Особисто я оголошую голодування на захист малого та середнього бізнесу », – заявила вона.

Відзначимо, що на даний момент ринок «7-й кілометр» працює в режимі видачі товарів з інтернет-магазинів.

“Продуктові супермаркети давно вже торгують у тому числі промтоварами і спокійно працюють, а у нас тут на свіжому повітрі, виявляється, коронавірусу більше, ніж у них, і нам працювати не можна”, – обурилася одна з протестуючих.

Конфлікт почав загострюватися, коли на територію ринку приїхало п’ять поліцейських автобусів. Правоохоронці вирішили проконтролювати дотримання умов карантину.

Після чого більша частина торговців розійшлася по домівках, але найбільш активні влаштували акцію протесту і не збираються розходиться поки їх вимоги не будуть задоволені. Вони навіть кажуть про оголошення безстрокового голодування.

Джерело: korupciya.com

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *