“Ти що взагалі не поважаєш?”: Образ Олени Зеленської у Туреччині підірвав Мережу. Українці ш0к0вані

Олена Зеленська прибула до Туреччини разом з Володимиром Зеленським. Для офіційного візиту перша леді України вибрала трендову міді-сукню з тонким ременем на талії.

Дружина президента знову з’явилася на публіці в одязі від українського бренду. Нещодавно ми обговорювали її образ від the COAT, а на цей раз Зеленська одягнула сукню своєї улюбленої марки SIX.

Вона вийшла з літака в елегантному і стриманому аутфіті модного в цьому сезоні синього кольору з асиметричним вирізом, який доповнила чорними човниками і білою хусткою від GUNIA Project.

Волосся Олена зібрала в пучок, а також одягла захисну маску.

Пізніше, Зеленська зустрілася з першою леді Туреччини і взяла участь в урочистому запуску аудіогіда на українській мові в найбільшому палаці Туреччини – Долмабахче.

“Відразу три україномовних аудіогіди! Відтепер українською заговорять найбільший палац Туреччини Долмабахче, тисячолітній Ефес і Національний парк Гереме, що в казковій Каппадокії. Спасибі першій леді Туреччини пані Еміне Ердоган за підтримку, а Міністерству закордонних справ і Міністерству культури і туризму Туреччини за сприяння і співпрацю. Спасибі всім, хто докладав зусиль і працював над втіленням проекту: Міністерство закордонних справ України, нашим дипломатичним установам в Анкарі та Стамбулі, перекладачам і акторам звукозапису. А ми рухаємося далі і будемо продовжувати спільно працювати над тим, щоб в світі стало більше українських аудіогідів, а значить – і України”, – написала в Instagram Олена.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *