Терміново! Перші підсумки важливих переговорів – “притягнути до відповідальності”. Зеленський аплодує (ВІДЕО)

Україна отримала від Ірану запевнення щодо наявності політичної волі якомога швидше відновити істину у справі про збиття літака авіакомпанії МАУ.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін у відеозверненні, опублікованому на сторінці МЗС у Facebook.

За словами заступника міністра, Київ очікує, що всіх винних притягнуть до відповідальності.

Єнін назвав переговори “конструктивними” і зазначив, що Україна отримала від Ірану відповіді на всі питання.

Тегеран своєю чергою заявив про наміри якомога швидше завершити технічне розслідування відповідно до міжнародних стандартів.

“Очікуємо кримінальне розслідування і притягнення винних до відповідальності. Отримали запевнення про наявність політичної волі якомога швидше відновити істину і справедливість “, – заявив Єнін.

Наступний етап переговорів запланований на кінець листопада – початок грудня

У свою чергу в телеграм-каналі Klymenko Тиме розповіли деталі проведення зустрічі.

Озвучені підсумки другого раунду переговорів по збитому в небі Тегерана літаку МАУ. Відзвітували про візит до Ірану з цього питання в українському МЗС, а конкретно – відповідальний за напрямок заступник міністра закордонних справ Енін:

“Ми отримали від іранської сторони ряд відповідей на ті питання, які ставилися перед ними раніше, і це наближає нас до істини”.

Україна, за його словами, очікує розвиток кримінального переслідування та притягнення до відповідальності винних у трагедії, а також вітає “наміри іранської сторони якнайскоріше завершити технічне розслідування відповідно до міжнародних стандартів”.

Також була зустріч з лінії прокуратур (від нашої країни питанням займається заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов).

Наступний раунд переговорів відбудеться наприкінці листопада – початку грудня 2020 го. І він буде присвячений надзвичайно важливому питанню – компенсацій близьким загиблих в авіакатастрофі. В українському МЗС вже повідомляли, що Іран вже готовий забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв збитого літака.

Джерело: korupciya.com

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *