“Прославили на всю країну”. Вражаючий скандал сколихнув країну – “реальний схематоз”. Сім’я зробила це

Сьогодні в мережі активно обговорюють випадок з висуненням трьох людей з однієї родини з Сум від різних політичних сил на вибори.

Про це йдеться в повідомленні журналіста Дениса Казанського в Facebook, передає.

За словами Казанського, українські вибори дужче будь комедії.

“У Сумах до місцевої ради балотуються Магомед Галаєв і два його сина Расул і Рустам. І все від різних партій. Магомед Галаєв від Батьківщини, Расул Галаєв від ЄС, а Рустам Галаєв від Слуги народу.

Який епічний серіал можна було б зняти за мотивами цієї драми!

– Ти працюєш на шоколадного баригу!

– На свою зелену шмарклю подивися!

– Зроблю вас разом! “, – пожартував журналіст.

Так, глава сім’ї Магомед-Шаріпов Джамалович Галаєв був депутатом Сумської міськради 4 і 5 скликань, пробував свої сили і на виборах в 7-й. Згідно з даними громадського руху “Чесно”, ще в 2002 році він прийшов до органу місцевого самоврядування від “Партії мусульман України”, 2006 року вже від “Народного блоку Литвина”, а в 2015-му балотувався від “Батьківщини”.

Справу батька продовжив Расул Галаєв, який на виборах до міськради 7 скликання був обраний депутатом в 20215 році від “Блоку Петра Порошенко”. Зараз 34-річний політик і бізнесмен (є директором ТОВ “Центральний ринок м. Суми”) йде до міськради від “ЄС”

Його старший брат Рустам теж представник бізнесу (директор ПО “Сумський виробничий комбінат”), проте політикою не займався. Зараз він балотується від “Слуги народу”.

“Пропорційна система на місцевих виборах призводить до того, що впливові люди і бізнесмени розподіляються за списками різних партій, щоб, за підсумком, зберігати контроль над місцевою владою. Але іноді цей процес набуває зовсім вже комічний характер. Цікаво, чи ведуть вони всередині сім’ї політичні дискусії? Слуга народу і партія Порошенко начебто ж як найлютіші вороги? Чи ні? “, – відреагував на казус телеграм-канал “Политика Страны”.

У свою чергу колишній мер Сум Геннадій Мінаєв порадів за сім’ю, члени якої “прославили” місто на всю Україну.

“Я, до речі, дуже радий за Джамаловича і хлопців. Хоч у чомусь Суми вийшли на всеукраїнський рівень! Стрічка просто розривається!” – сказав екс-міський голова.

Швидше за все таким чином сім’я збільшує свої шанси на потрапляння в Сумська міськрада. У телеграм-каналі “Жінка з косою” назвали цю сім’ю “реальними схематозниками”.

“Вся наша політика в одній картинці. Відразу вся сім’я в політиці і кожен в різній партії, ось це реальні” схематознікі “.

Джерело: korupciya.com

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *