“Прийшов на їхнє весілля”: Потап зробив відверте зізнання про роман Кароль і Балана. “Гірко молодим!”

Відомий український виконавець Потап відверто розповів про “роман” своїх колег по сцені Тіни Кароль і Дана Балана.

“Уяви, що ти прийшов на їхнє весілля і замість шампанського випив сироватку правди. Яким був би твій тост?” – запитала Полякова в ефірі в Instagram.

“Друзі, я ніколи не вірив у ваш союз! З самого початку я вважав, що це продюсерський хід і вигадки фанатів. Мало того, це мені завжди здавалося неправдоподібним. Але Бог його знає, чорт вас поплутав, або це дійсно любов. Як би там не було, Тіночка та Дан, бажаю вам щастя, і гірко молодим!” – змоделював ситуацію репер, натякнувши на те, що стосунки в парі лише на екрані.

“Наші люди люблять такі історії. Мені дуже подобається, що вони два роки тримаються за ручки і пальчиками один до одного торкаються. Їм повірять, тому що вони рівно два роки ведуть лінію дуже акуратну: напівнатяки, напівпогляди, напівдотики, якийсь символ є між ними. Це крута історія. Вона круто розкручена. Якщо ми про неї говоримо, і це цікаво, значить вона круто розкручена”, – вважає продюсер.

Також він наголосив: українці люблять такі історії. А між ними є якийсь символ. Тим більше, додав виконавець, у його союз із Каменських також ніхто не вірив спочатку.

Джерело: korupciya.com

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *