Південь наш? В це неможливо повірити: пр0рuv на 30 км – ЗСУ рознесли все! Час капітулюватu!

Spread the love

На лівому березі Дніпра в Херсонській області російські війська зосередили дуже велике угруповання військ. Крім особового складу ЗС РФ, на цій ділянці окупанти мають штурмову авіацію, артилерію, бронетехніку. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав військовий експерт Владислав Селезньов.

“На лівому березі Дніпра росіяни зосередили дуже велике угруповання своїх сил і засобів. Там не тільки піхота, там і артилерія, яка нещадно розносить на друзки і Херсон, і його околиці. Там і бронетехніка, і штурмова авіація. Щоправда, штурмову авіацію росіяни тримають ближче до півночі Криму, побоюючись точних і чітких ударів українських “Хаймарсів”. Проте сил і засобів у росіян там вкрай багато”, — сказав Селезньов.

За словами експерта, ключовий фактор, який стримує нині активні бойові дії на цій ділянці фронту, — річка Дніпро.

“Росіяни, відступаючи з Херсона, підірвали всі мости, що з’єднують правий і лівий берег. Відповідно, українські Сили оборони не мають можливості вести там контрнаступальні дії, а путінська армія не може наступати, бо немає можливості навести в короткі терміни і безпечно понтонно-мостові переправи. Усі вони будуть знищуватися артилерійським вогнем ЗСУ”, — зазначив експерт.

Проте на лівобережній частині Херсонської області діють партизани і розвідка, каже Селезньов, які фіксують пересування російських окупантів. ЗС РФ кілька днів тому перейшли в ротацію, на їхнє місце прибули нові частини російського війська.

“Інформація, з якою ми всі зіткнулися кілька днів тому, мовляв, росіяни йдуть із деяких населених пунктів на лівому березі Дніпра, це, власне кажучи, відображення тих процесів, які там відбуваються. Російська армія проводить ротацію тих сил і засобів, які протягом тривалого часу перебували на бойових позиціях. Ті ж, своєю чергою, відходячи на ротацію, грабують місцеве населення, але на їхнє місце заходять нові путінські підрозділи, які займатимуться звичною для себе практикою: наноситимуть терористичні ракетно-артилерійські, мінометні удари по Херсону та його околицям, грабуватимуть місцеве населення та займатимуться іншими воєнними злочинами”, — зазначив Селезньов.

Експерт також нагадав, що Сили оборони України активно знищують бази і склади російських окупантів на лівобережжі Херсонської області.

“Сили оборони продовжують активно розбивати російські військові бази в місцях зосередження їхніх сил і засобів на глибину до 30 км від Дніпра для того, щоб путінська армія зрозуміла, що Херсонська земля буде палати в них під ногами доти, доки вони перебуватимуть на цій землі”, — резюмував експерт.

На Півдні України ЗСУ працюють над тим, аби ворог відчував тиск на лівому березі Дніпра. Українські захисники активно б’ють артилерією по об’єктах ворога на лівобережжі Херсонщини.

Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан. За його словами, Сили оборони України намагаються очищати від окупантів смугу у 20 – 30 кілометрів на лівому березі Дніпра.

Як пояснив Світан, це та відстань, на якій може працювати високоточна артилерія, яка є в України. Насамперед йдеться про артилерію 155 калібру. Уздовж правого берега Дніпра збирається певна кількість наших артилерійських батарей, які з високою точністю знищують російські об’єкти на протилежному боці ріки.

Це початок артилерійської підготовки, яка передує наступальним діям. Протягом кількох тижнів ми будемо випалювати цю смугу в 30 кілометрів. Там не залишиться жодного російського стаціонарного пункту або техніки,
– наголосив Світан.

Далі ж, на думку військового експерта, Збройні Сили України почнуть наступальні дії.

У залежності від задуму командування українські захисники можуть здійснити форсування Дніпра. Світан зазначив, що це може статися у різних місцях:

у районі Кінбурнської коси,
біля Олешок та Херсона;
або ж у Новій Каховці.

Останній напрямок є дуже перспективним для наступальних дій ЗСУ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *