“Куди ви лізете, Яніна?”: Відома українка жорстко пройшлася по Соколовій. “Для рейтингу своєї брехливої програми”

Українська спортсменка, професійний боєць ММА Олена Колесник з Одеси записала відеозвернення до журналістки Яніни Соколової, яка раніше розкритикувала боксера Олександра Усика за зйомки в російському фільмі, і викликала її на дуель.

Відповідне відео спортсменка опублікувала на YouTube.

“У ситуації з Яніною Соколовою і Олександром Усиком моя думка – хайпанути на імені всесвітньо відомого легендарного українця, спортсмена, який прославляє нашу країну, з нашим прапором. Для чого? Заради хайпу, для підняття рейтингу своєї брехливої, нікому не потрібної програми”, – сказала вона.

Спортсменка каже, що не розуміє питань на адресу Усика про те, “чий Крим”.

“Я не розумію чому ви, Яніна, задаєте питання” чий Крим? “Спортсмену Усику та Марув. Чому ви не запитаєте це у зрадника Батьківщини, у пана П. Чому ви питаєте це у звичайних громадян, а не у політиків, військових. На чому ви хайпуете, сволочі? Чому ви не розповідаєте, що насправді відбувається вдома. Мої друзі і родичі в шоці від ситуації в країні, від неможливості працювати, платити комунальні послуги, купувати їжу, – сказала Олена.

Також вона запропонувала Яніні Соколовій, якщо у неї є питання, задати їх їй, а не Усику.

“Куди ви лізете, Яніна? Ви ж жінка, але ведете себе жахливо. Хочу сказати наступне. Якщо ви дійсно хочете отримати спортивний пендель, запотиличник або просто побитися, я пропоную Вам свої послуги. Як жінка жінці.

Давайте я виступлю замість Саші. Навіщо ви його смикаєте, поясніть. Ось є я, живий кандидат. Якщо вам знадобиться на комусь хайпанути, когось зачепити, когось викликати на ринг, то я приїду, тільки спецрейс ще організуйте за нормальними цінами. Поб’ємося, заради Бога “, – запропонувала Олена Колесник.

Джерело: korupciya.com

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *