Країна гуде! Зеленський зробив резонансну заяву – відмовиться. Викрито тривожний прогноз: “не буде пенсій”

Президент Володимир Зеленський висловив готовність відмовитися від президентської пенсії в майбутньому, якщо Україна матиме труднощі з виплатою пенсій громадянам.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю чотирьом українським телеканалам, коментуючи слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про можливі труднощі з виплатою пенсій через 15 років.

“Я відмовлюся від президентської пенсії. Якщо людям, вибачте, нічого їсти, навіщо мені такі пенсії”, – запевнив Зеленський.

У той же час президент заявив, що потрібно з розумінням поставитися до висловлювань глави уряду, і підкреслив, що прем’єр-міністр мав на увазі потенційні проблеми через відтік молоді з України.

“Молодь в тій ситуації, в якій знаходилася і знаходиться Україна, виїжджає. Старіє в цілому країна, старіє покоління. Що станеться, якщо тут не буде підприємців, нікому буде платити податки? І тому він (Шмигаль – Ред.) говорить: якщо не буде підприємств, які не будуть нормальних, ліберальних, лояльних умов, включаючи вільні економічні зони, якщо цього не буде, хто буде платити податки? Нікому буде (платити податки – Ред.) – не буде пенсій “, – пояснив Зеленський.

Нагадаємо, раніше Зеленський знову заявив про готовність звільнити генпрокурора Венедіктову до нового року.

Джерело: korupciya.com

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *