К0р0н@вірус забрав його! Трагедія в родині зірки «Москва сльозам не вірить». Боровся

Чоловік російської актриси Наталії Вавилової, яка зіграла Олександру в легендарному фільмі «Москва сльозам не вірить», помер від коронавіруса. Режисер Самвел Гаспаров не зміг перемогти вірус, як і єдиний син легендарної російської телеведучої Світлани Моргуновой Максим.

Сама Вавилова теж бореться з цією хворобою, повідомив в соцмережах головний редактор журналу вірмен Узбекистану «Депі Апага» Георгій Сааков.

«Скорботна звістка. Дуже. У Москві помер чудовий кінорежисер Самвел Гаспаров, уродженець Тбілісі, випускник ВДІКу, учень Михайла Ромма, творець таких відомих картин, як “Шостий”, “Забудьте слово” смерть “”, “Хліб, золото, наган”, “Без особливого ризику”. Самвелу Володимировичу було не властиво програвати, але перемогти проклятий коронавірус він не зумів … Швидкого одужання його дружині, актрисі Наталії Вавиловій», – написав він.

Відзначимо, що Вавилова і Гаспаров познайомилися в 1979 році на прем’єрі картини «Москва сльозам не вірить». Нещодавно Гаспаров тяжко хворів – почалися проблеми зі шлунком, руками. Подружжя планували перебратися до Грузії, говорили, що там клімат краще, відчувають себе здоровішими.

Джерело: korupciya.com

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *