“Ааааа! Ти глянь, чьo там – нaм nl***ц”: на р0cії пaніка! БпЛА вpaзuлu “roловнuй зaв0д” пyтін (ВІДЕО)
“Ааааа!
Ти глянь, чьo там – нaм пi***ц”:
на рocії пaніка! БпЛА вpaзили “гoловний зaвод” пyтін
Росія вночі 11 червня опинилася під ударом добрих дронів.
У кількох областях чули вибухи.
Серед них була й Тамбовська, зокрема місто Котовськ. 24 Канал пише, що відомо на цей момент.
Атака БпЛА на російський Котовськ: що відомо про наслідки
Приблизно о 03:40 вночі 11 червня з Тамбовської області pосії почали надходити повідомлення про атаку безпілотників. Місцеві жителі чули, як вони пролітають, а згодом пролунали вибухи.
Епіцентром атаки стало місто Котовськ, зокрема розташований там пороховий завод. Російські спільноти у телеграмі писали про щонайменше 10 вибухів у його районі.
Звісно, для них це “система ППО знищувала безпілотники”. А проте ціла низка відео засвідчила, що це далеко не так, і дрони таки вразили Котовський пороховий завод.
Наліт БпЛА на пороховий завод у Тамбовській області: дивіться нарізку відео очевидців (обережно, 18+, чутно лайку)
Автори відео чесно зазначили: “Є***ь, ти глянь, чьо там – нам пі***ц”, – і одразу уточнили, що горить завод. А ще – вибухають боєприпаси.
Довідка. Цей завод спеціалізується на піроксилінових порохах та схожій продукції. Підприємство входить до системи державної корпорації “Ростех” і забезпечує постачання російського міноборони – отже, є законною військовою ціллю.